מנהלים יודעים כי עבודתם הינה שילוב של יכולות ניהול, ארגון ויחסי אנוש אל מול הממונים, העובדים, הלקוחות והספקים. על המנהל לעמוד מול לחצים הכוללים: ניהול כספים ראוי, תחרות אל מול עסקים אחרים, צרכי העובדים, התמודדות עם קשיים ומכשולים וכדומה. מנהל טוב הוא מנהל שמבין את העסק בכללותו ויודע להציב לו מטרות ויעדים ברורים לעתיד הקרוב והרחוק. מנהל טוב מכיר את יחסי הגומלין בין העובדים לבין עצמם ויודע להניע אותם להשגה של תפוקה מלאה.

אם אתם עומדים בפני אתגר חדש, רוצים לשפר את תפקודכם או את התפוקה של העובדים. אם אתם מרגישים שיש מה לשפר ולייעל – התקשרו עוד היום לדואליה וקבעו פגישת ייעוץ עבור אימון אישי למנהלים.

מי זקוק לאימון אישי למנהלים?

מנהל האחראי על תחום קטן כגדול זקוק לאימון אשר יעזור לו להתמודד עם האתגרים שהמקצוע מציב בפניו. אף אחד לא נולד מנהל מושלם, לומדים זאת מתוך עבודה קשה, ניסיון וקבלת הנחייה ועצות כיצד לעשות זאת באופן טוב ויעיל. אימון אישי למנהלים הוא הדרכה אישית ופרטנית כיצד להתפתח הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית. מחקרים מראים כי מנהלים שעברו אימון הם בעלי תפוקה טובה יותר, אסרטיביים ובטוחים בעצמם, בעלי עובדים מרוצים יותר וניחנים בחשיבה יצירתית.
אימון אישי מלמד את המנהל להביט על הדברים מנקודה מעט שונה ובכך להבין את הבעיות הניצבות בפניו טוב יותר. הדרך לפתרון, לייעול העסק ותפוקת העובדים תהייה צעד קטן משם. מנהלים שעברו תוכנית אימון מדווחים על שביעות רצון גבוהה ועל שיפור עבודתם הן בקרב הסביבה הארגונית והן בקרב העובדים והספקים.
אימון אישי למנהלים מותאם לכל אחד ואחת. בפגישות ההיכרות נתוודע למנהלים, נלמד עם אילו אתגרים הם מבקשים להתמודד ונבנה תוכנית עבודה בעלת יעדים מוגדרים. בין אם מדובר בהובלה של פרויקט חדש, חיזוק של תכונות מסוימות, מיומנויות או כישורים, פיתוח חשיבה ‘מחוץ לקופסא’, התמודדות עם אתגרים או משברים, תפקוד תחת לחץ וכיוצא בזה.

דואליה היא חברת ייעוץ ארגוני הפועלת בראייה מערכתית, תוך שימת לב לאדם שבמערכת. אנחנו מספקים ייעוץ והדרכה אישיים ומותאמים ואנו זמינים ללקוחותינו בכל עת.