בדואליה, חברת בוטיק לייעוץ ופיתוח ארגוני, אנו מציעים מגוון שירותים לחברות ועסקים בכל רחבי הארץ. אנו עוסקים בפיתוח מנהלים בארגון ומציעים אימון אישי ופרטני כמו גם סדנאות פיתוח מנהלים.

אם העסק שלכם זקוק למנהל מקצועי, אסרטיבי, יצירתי ובעל ראייה פרטנית ומערכתית, התקשרו עוד היום וקבעו פגישת היכרות עם יועץ ארגוני מומחה.

מהן סדנאות פיתוח מנהלים?

סדנה לפיתוח מנהלים מיועדת למנהלים אשר מבקשים באמצעות עבודת צוות ופיתוח אישי לעמוד טוב יותר בפני האתגרים שמציב בפניהם התפקיד. אנו מכירים בעובדה שניהול הוא לא תכונה אשר נולדים איתה, אלא מיומנות הנרכשת במהלך החיים, בין אם באמצעות הכשרה פורמאלית ובין באמצעות ניסיון. בעוד שיש כאלה הטובים יותר בניהול עובדים ואחרים המתמחים דווקא בצד הארגוני, מנהלים נדרשים לעולם ומלואו של כלים ניהוליים.

סדנה לפיתוח מנהלים מיועדת לתת למנהל ארגז כלים עשיר ומגוון במיומנויות, כישורים, אפשרויות, יכולות התמודדות וחיזוי וכדומה. באמצעותה ניתן ללמוד כיצד לגבש אסטרטגיות ותוכניות עבודה מתאימות לסביבה ולתחום העבודה, להכשיר עובדים ולפתח אותם כך שיתפקדו באופן אופטימאלי, להגדיר מטרות ויעדים ברורים ולהציגם באופן ראוי לאחרים ועוד שלל אלמנטים החשובים לעבודתו של המנהל.

פיתוח מנהלים בארגונים היא המומחיות שלנו ואנו בעלי ניסיון להכשירם, כמו גם לטפח יכולותיהם ולעזור להם להתמודד עם אתגרים. מנהל טוב הינו מנהל המסוגל לנהל את הארגון, הן בפן המקצועי (תוכן) והן בפן הבין אישי אל מול העובדים. אלו הם כישורים חשובים מאוד שבלעדיהם העסק עצמו עלול למצוא עצמו בסכנה.
אל תגיעו למצב שבו אתם לא יודעים כיצד לפעול או מהי הדרך הנכונה. התקשרו אלינו ונוכל לסייע לכם לראות את הדברים בצורה בהירה יותר ולהגיע לפתרון הטוב ביותר לכם, לעסק, לעובדים וללקוחות.

פיתוח מנהלים בכירים

מנהלים בכירים מתמודדים עם אתגרים שונים מאלה של מנהלים זוטרים. מכאן, שקיים הבדל בין הסדנאות של שתי הקבוצות הללו. בעוד שמנהלים זוטרים קרובים יותר למיקרו ולתוכן המקצועי, מנהלים בכירים עוסקים במקרו ובתהליכים.

בדואליה, אנו מכירים לעומק את הבעיות והאתגרים העומדים בפני מנהלים בשוק הישראלי ויודעים כיצד ניתן להתמודד איתם בדרך הטובה והיעילה ביותר. המטרה בשורה התחתונה היא מנהל שיודע להתנהל ולנהל באופן אופטימאלי כך שהעסק עצמו מתפקד טוב יותר והתוצאות נראות בשטח.